Działka Mikołajki

Mikołajki, warmińsko-mazurskie

  • 362 400 zł
  • 3 020 m²
  • 120 zł/m²

Zdjęcie

Marek Buczyński

Skontaktuj się

Działka Mikołajki

Mikołajki, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

362 400 zł

3 020 m²

120 zł/m²

Działka Mikołajki

Zaktualizowane: 22 maja 2026

362 400 zł 3 020 m² 120 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 362 400 zł (120 zł/m²)
  • Działka: 3 020 m²
  • Media: gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: WGN Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 167/SG/147

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania działki budowlane na Mazurach, położone w miejscowości Mikołajki.
Nieruchomości są zlokalizowane w pobliżu jeziora Mikołajskiego, będącego częścią Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.
Cechą charakterystyczną jest również przystępny dojazd do centrum miasta oddalonego od kompleksu działek o ok.1,2 km.
Powierzchnia działek waha się w przedziale od 3020 m2 do 4397 m2. (...)

Agent

Marek Buczyński

600 663...

600 663 666

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marek Buczyński

600 663...

600 663 666

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości