dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Mikołajki

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

899 000 zł450 m² 1 997,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:970 m²

Dom / Pensjonat w Mikołajkach inwestycja do wykończenia! Parametry nieruchomości: budynek: 3-kondygnacyjny, powierzchnia ok. 450 m . Na parterze miejsce i możliwość adaptacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 587 180 zł61,49 m² 25 812 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 425 zł27,56 m² 29 732,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Słoneczny Port.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 183 296 zł42,01 m² 28 167 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

24 000 000 zł5 000 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam dwie nieruchomości obok siebie : Jedna to funkcjonujące 2 obiekty typu hotel-pensjonat z 20 dużymi pokojami, kuchnią, salą śniadaniową, ogrodem zimowym i pomostem na jeziorze typu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Mazurski dom w znakomitej lokalizacji - w Mikołajkach, w pierwszej linii zabudowy jeziora Mikołajskiego, usytuowany w spokojnej części ulicy Kajki, tuż przy ekomarinie mkż. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Jana Pawła II

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

429 000 zł117 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 117 m , położona w ścisłym centrum Mikołajek jednej z najbardziej rozpoznawalnych i atrakcyjnych turystycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

279 000 zł38,20 m² 7 303,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż budynek mieszkalno-garażowy 38,2 m ul. Kajki, mikołajki. Idealny jako apartament inwestycyjny lub baza dla żeglarzy w sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich! otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

229 000 zł24,80 m² 9 233,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż budynek mieszkalno-garażowy 24,8 m ul. Kajki, mikołajki Kompaktowa inwestycja w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich! otoczenie Nieruchomość położona jest przy ul. Kajki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Willa Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 590 000 zł161 m² 9 875,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Enklawa Stare Sady to nowoczesne domy jednorodzinne położone w miejscowości Stare Sady, tuż przy jeziorze Tałty, które jest częścią Szlaku Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Mrągowska

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł64,29 m² 17 094,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą luksusowego apartamentu w inwestycji "pratum", który znajduje się w Mikołajkach tuż przy jeziorze Tałty. Apartament ten ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Kajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 490 000 zł88 m² 16 931,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Villa Mikołajki to dwa nowoczesne domy jednorodzinne położone na końcu promenady w Mikołajkach. Domy będą miały przepiękny widok na jezioro mikołajskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Willa Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 590 000 zł161 m² 9 875,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

605 000 zł30 m² 20 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Pratum to doskonale zlokalizowana inwestycja premium przy jeziorze Tałty. W standardzie Pratum: -319 m strefy sport&wellness -taras na dachu z widokiem na jezioro -strefy wypoczynkowe -pomost.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

474 750 zł54 m² 8 791,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Bezczynszowy apartament 54 m2 na parterze w Mikołajkach uwaga : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 050 000 zł67,39 m² 15 580,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,39 m2 położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku Lake Park Residence w Mikołajkach, przy Alei Spacerowej 14, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

2 900 000 zł537,15 m² 5 398,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 002 m²

Agencja Westate ma przyjemność zaprezentować luksusowy, w pełni wykończony dom o charakterze willi, położony w miejscowości Mikołajki, w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch jezior:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

16 999 000 zł1 700 m² 9 999,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Na sprzedaż unikatowa kamienica w centrum Mikołajek, przy Placu Wolności 6. Rok budowy 1888. Przed wojną w budynku mieściła się restauracja, ratusz, później Hotel Mazur. W obecnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Mrągowska

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

599 900 zł4 033 m² 148,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

I działka budowlana Mikołajki-Prawdowo I Media I Działka z warunkami zabudowy w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 4033m2 w miejscowości Prawdowo, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, Plac Wolności

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

394 000 zł38,50 m² 10 233,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mikołajki dlaczego to działa inwestycyjnie Mikołajki, nazywane żeglarską stolicą Polski , to jeden z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ośrodków turystycznych na Mazurach. Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Okrężna

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 449 000 zł191 m² 7 586,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:468 m²

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną w samym centrum mikołajek. Działka zabudowana jest trzema domami gotowymi pod wynajem. Na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Obiekt noclegowy, ul. 3-go Maja

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

50 zł/m²90,76 m² 4 538 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Adres: ul. 3 maja 8, mikołajki Powierzchnia uż.: 90,76 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr 215 o pow. 1 817 m2 Atuty nieruchomości - Atrakcyjna lokalizacja centrum Mikołajek, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, Plac Wolności

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 332 800 zł95,20 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament 95 m2 z widokiem na jezioro Mikołajskie oraz Przystań z dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Na 95 m2 składają się dwa niezależne sąsiadujące, połączone.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

25,29 zł/m²19,77 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie na parterze nieczynnego Dworca w Mikołajkach (dz. 544/16, obr. Mikołajki). Budynek jest w całości podpiwniczony. Powierzchnia pomieszczenia wynosi 19,77 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

2 300 000 zł96,42 m² 23 853,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość: wyjątkowy, luksusowy apartament z oszałamiającym widokiem na jezioro Tałty to propozycja dla inwestorów, wielbicieli żeglarstwa, natury, poszukujących wyjątkowego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Kajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

499 000 zł88,02 m² 5 669,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:217 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w zabytkowej kamienicy w centrum Mikołajek, przy ulicy Kajki. Nieruchomość o unikalnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

25 zł/m²164,38 m² 4 110 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia na parterze nieczynnego Dworca w Mikołajkach (dz. 544/16, obr. Mikołajki). Budynek jest w całości podpiwniczony. Łączna powierzchnia pomieszczeń wynosi 164,38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, Plac Wolności

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

205 000 zł18,50 m² 11 081,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal usługowo-handlowy o pow. ok. 18,5 m2 w wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie (w 2023 r.), usytuowany na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł520 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka bez planu miejscowego (warunki zabudowy w trakcie) zlokalizowana w centrum Mikołajek, pomiędzy Hotelem Gołębiewskim a Jeziorem Mikołajskim. Zaledwie 600 metrów do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Tałcka

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

3 653 100 zł10 700 m² 341,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Mikołajki unikalny teren inwestycyjny przy drodze krajowej 16! wystawiamy fakturę vat na nieruchomość. 2970000zł netto Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 1,07 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Ełcka

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 262 720 zł3 946 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż doskonale zlokalizowaną działkę budowlaną pod usługi, produkcję, handel w Mikołajkach. Działka zlokalizowana jest na terenie dawnej Spółdzielni Handlowo Produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, Plac Wolności

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 700 zł18,50 m² 91,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

719 000 zł34 m² 21 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie poranek, w którym pierwszym widokiem jest soczysta zieleń prosto z Twojego łóżka. Prezentuję unikatowy, 2-pokojowy apartament w prestiżowej części Mikołajek, stworzony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

180 000 zł4 801 m² 37,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga nowa niższa cena 180 000 zł Na sprzedaż oferujemy niezwykle atrakcyjną działkę o powierzchni 4801 m , położoną w miejscowości Mikołajki, gmina Kurzętnik, bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, Plac Wolności

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

394 000 zł35,20 m² 11 193,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mikołajki

Mikołajki,podlaskie

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Mikołajki, o powierzchni 1000 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, Plac Wolności

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 122 000 zł112,20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mikołajki dlaczego to działa inwestycyjnie Mikołajki, nazywane żeglarską stolicą Polski, to jeden z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ośrodków turystycznych na Mazurach. Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Kajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

600 000 zł29,73 m² 20 181,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: apartament Nr C.1.04 - Grand Lake Residence, Mikołajki Specjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera! Poznaj wyjątkową ofertę w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Kajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

620 000 zł30,55 m² 20 294,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: apartament Nr A.0.05 - Grand Lake Residence, Mikołajki Specjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera! Zainwestuj w nowoczesny, 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mikołajki

Mikołajki,podlaskie

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Okrężna

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 149 999 zł260 m² 7 582,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowa posesja, zlokalizowana w sercu turystycznej miejscowości Mikołajki. W skład nieruchomości wchodzą 4 zaadaptowane lokale, z których trzy są przygotowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, Plac Wolności

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

950 000 zł65,30 m² 14 548,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w sercu Mikołajek - z widokiem na jezioro! Lokalizacja: mikołajki, centrum - kamienica przy promenadzie Powierzchnia mieszkania: 65 m2 Miejsce parkingowe:.